Hradecko
… správný cíl Vaší cesty!
English
Hradecko
Nacházím se: Domovská stránka > Akce > Slet čarodějnic

Slet čarodějnic

Slet čarodějnic
Název akce: Slet čarodějnic
Termín akce: 30. 4. 2019
Začátek: 16.00
Více informací na: https://www.akropolis.cz/akce-pro-deti-slet-carodejnic

Dětské zábavné odpoledne Nová Akropolis ve spolupráci s Městskou policií HK, JSHD Třebeš Hradec Králové - dobrovolní hasiči, Hvězdárnou Úpice, IFMSA CZ Hradec Králové - nemocnice pro medvídky, KMS Nový Hradec Králové a Městskými lesy Hradec Králové vás zvou na dětské odpoledne (16 - 19 hod). Prosíme, přihlaste se předem na hradec@akropolis.cz, 776 660 006.


Místo: Biřička, Hradec Králové
Děti se mohou těšit na Divadélko Trsátko, které vystoupí s dětským hudebním pořadem Cesta kolem světa (od 17 h). Dospělé určitě pobaví hudební skupina TWO 4U. Jak ošetřit svého plyšáka opět předvedou studenti medicíny v nemocnici pro medvídky. Připravena bude také řada her a aktivit jako například tradiční orientační let na koštěti, koloběžková dráha, malování na obličej, výroba čarodějnických hůlek a čarodějnické vetešnictví a další. Ukázky své činnosti předvedou dobrovolní hasiči z Třebeše a městská policie. S astronomy z hvězdárny Úpice můžete pozorovat Slunce. Během odpoledne Nová Akropolis také ukáže malým čarodějnicím a čarodějům, jak správně třídit odpad. Akce bude zakončena zapálením společného čarodějnického ohně a opékáním buřtů. Vemte si s sebou vhodný čarodějnický oděv, masku a kouzelné předměty. Nejkrásnější masky budou oceněny. Na co se můžete těšit: - Nemocnice pro medvídky - IFMSA CZ Hradec Králové - Koloběžková dráha - Ukázka městské policie pro děti - Třídění odpadu s dětmi - Orientační let/běh lesem - Pozorování slunce- Hvězdárna Úpice - Výroba čarodějnických hůlek - Dobrovolní hasiči JSHD Třebeš - ukázka pro děti - Hudební skupina TWO 4U - Divadélko Trsátko: Hudební pořad pro děti Cesta kolem světa (od 17 h) - Čarodějnické vetešnictví ... společný čarodějnický oheň a další aktivity pro děti v rámci dětského odpoledne na pláži rybníka Biřička - Nový Hradec Králové.
Obrázek akceObrázek akceObrázek akceObrázek akce

Poznejte Hradecko!

Odborná veřejnost
Užitečné odkazy
Zpravodaj Hradecka
Galerie

Výkonný výbor Hradecka

 

Základní informace, cíl a zaměření:

Výkonný výbor vznikl s cílem zaštítit partnerskou síť subjektů, které působí v cestovním ruchu na území Hradecka za účelem dosažení co nejlepší koordinace aktivit a rozvíjení spolupráce v cestovním ruchu na území TO Hradecko. Členové výkonného výboru se na svých jednáních vzájemně informují o dění v oblasti a spolupracují na aktivitách, produktech akcích, které jsou v TO Hradecko realizovány. Jednání jsou svolávána min 2x ročně nebo dle potřeby, komunikace probíhá i v rámci individuálních schůzek či emailem.

Výkonný výbor Hradecka je složen ze zástupců partnerské sítě, která vznikla v roce 2010. Jedná se o zástupce významných atraktivit v cestovním ruchu na území Hradecka, zástupce Statutárního města Hradec Králové, zástupce Královéhradeckého kraje, zástupce obcí a mikroregionů, které do území Hradecka spadají. Dle aktuálních potřeb jsou operativně zváni jako hosté zástupci subjektů mající vztah k Destinačnímu managementu Hradecko.

 

Strategické dokumenty

Soubory ke stažení 

Newsletter Královéhradeckého kraje  
 
 
 
 
 
 
 • Královéhradecký kraj
 • Statutární město Hradec Králové
 • Destinační společnosti v Královéhradeckém kraji      
  • Hradecko
  • Český ráj
  • Krkonoše
  • Podkrkonoší
  • Kladské pomezí
  • Orlické hory a Podorlicko
 • Agentura CzechTourism
 • Portál Kudy z nudy
Nepřehlédněte
Mediální partneři
Country rádio
hradeckralove.cz
Partneři
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o.
Královéhradecký kraj
Statutární město Hradec Králové
KMHK
Orlické hory a Podorlicko
Webarchiv
Zámek Karlova Koruna c Chlumci nad Cidlinou
Archeopark Všestary
Smiřice
Obce památkové zóny 1866
Chlum
Národní památkový ústav
Mikroregion Nechanicko
Nechanice
Podorlický skanzen Krňovice
Revitalizace Kuks
Trutnov
Agentura Foreigners
Festivalpark HK
Cyklisté vítáni
Kudy z nudy
Kultura Hradec
© 2011  |  Turistické informační centrum  |  Gočárova 1225, 500 02 Hradec Králové  |  +420 495 534 485  |  icko@ic-hk.cz
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.