Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Club La Fabrique

Podnik prošel celkovou rekonstrukcí. Doslova od podlahy po strop. Moderní vybavení a profesionální přístup zaručují, že si na své přijde i náročnější klientela.

Těšit se můžete na živá vystoupení divadelníků, tanečníků, renomovaných Dj's a hlavně koncerty, nebo živou muziku různých žánrů na pravidelných akcích. Sleduj program klubu a poděl se s námi o zážitky nočního života.

Přijďte k nám oslavit své narozeniny nebo u nás uspořádejte firemní akci a získejte některou z mnoha výhod. Zajistíme raut, večerní program i živé vystoupení. Poskytujeme plný servis dle přání každého zákazníka. K dispozici je uzavřený salónek s připojením vlastní hudby či s vlastní obsluhou.

Dále je k dispozici VIP skybox s jednostranně průhledným sklem, díky kterému Vás nikdo nevidí, ale vy vidíte na celý bar, parket i podium. Kompletně uzavřený a o patro vyvýšený salonek se soukromou toaletou si je možné pronajmout i s nadstandardním servisem, jako např. vlastní obsluha, kredit na baru nebo přivezení do klubu i zpět domů.

Navíc zdarma dovoz party taxi.

  • Štítky Kultura