Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Letní výlety s Čendou

Nechte se inspirovat a vyhraje hodnotné ceny!
 
 
Vydejte se s námi objevovat nová místa Královéhradeckého kraje!
Touláte se rádi přírodou a poznáváte rádi nová místa? Pak jsou Letní výlety s Čendou jasnou volbou na letošní letní prázdniny!

Připravili jsme pro vás inspiraci, kam vyrazit na výlet. Nabízíme 10 tras v Královéhradeckém kraji, vždy 2 v každém z jeho 5 okresů.

Přečtěte si zajímavosti o výletě a stáhněte si pracovní list i mapu k výletu.

Objevujte s námi krásy našeho kraje, užijte si společný čas a vyhrajte atraktivní ceny!

Trasy na HRADECKU

 1. Na Jehlický vrch i k Hrádku u Nechanic
 2. Stezka přírodou Podorlického skanzenu


Pravidla soutěže.
Účastnit se mohou rodiny z celé České republiky.

 • Vydejte se s rodinou na alespoň 5 výletů v období od 1. 7. do 31. 8. 2021, najděte správné odpovědi ke každé z tras a zašlete nám je zpět nejdéle do 3. 9. 2021  přes kontaktní formulář 
 • V průběhu měsíce  září vyhodnotíme vaše zaslané odpovědi a 30. 9. 2021 náhodně vybereme tři rodiny, které odměníme :-)
 • Odpovědi je možné zasílat postupně za každou trasu zvlášť nebo všechny najednou. Správné odpovědi můžete vypsat či přiložit fotku nebo sken vyplněného pracovního listu.
 • Do těla odpovědi vložte tyto informace:
  • Jméno, adresa, telefonní číslo a kontaktní email.
  • Přidat můžete též nepovinně informaci, kolik má vaše rodina dětí, potažmo členů a který z výletů se vám nejvíce líbil :-)
  • Do předmětu zprávy napište „Letní výlety s Čendou”.
 • Vstupem do účasti souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro vyhodnocení soutěže.
 • Před veřejným vyhlášením výsledků vás budeme kontaktovat.

A co můžete vyhrát?

Dva stylově zařízené apartmány, parkování přímo u farmy, WIFI připojení, možnost využití venkovní pergoly k posezení, možnost opékání. Volný vstup na farmu ke zvířátkům kdykoliv v průběhu pobytu. V okolí řada výletních cílů (Broumovský benediktínský klášter, Broumovské stěny, Teplické skály, Hronov, NP Gór Stolwych v Polsku). Farma se  nachází v Broumově a je obklopena malebnou krajinou, na farmě je chována celá řada zvířátek jako lamy, oslíci, ovečky, pštrosi, velbloudi a jiné. Zvířata jsou velmi vstřícná k návštěvníkům a po domluvě s majiteli je můžete i nakrmit.

Advneture park nabízí širokou škálu adrenalinových a sportovních aktivit přímo uprostřed Orlických hor. V rámci rodinné vstupenky je možno využít Lanový park, Adventure golf, Fotbal golf či víceúčelové hřiště. Zapůjčit si též můžete koloběžky na horskou vyjížďku. Lanový park disponuje třemi okruhy a bungee trampolínou. Na Adventure golfu najdete 18 jamkové velmi členité hřiště s potokem a jezírkem, hra na něm je vhodná pro každého bez rozdílu věku. Fotbal golf je hra, jejíž cílem je zahrát všechny jamky s nejmenším možným počtem kopů a koloběžky využijete v krásném horském prostředí Deštné a jeho okolí dle libosti.

Privátní komentovanou prohlídku dominanty Hradce Králové můžete využít na základě rezervace a po domluvě s pořadatelem v dostupných termínech. Z ochozu 72 m vysoké věže se vám otevře jedinečný pohled na Hradec Králové, i na vzdálené vrcholky Krkonoš a Orlických hor. Bílá věž skrývá ve svých útrobách třetí největší zvon České republiky, skleněný model věže i hodinový stroj Josefa Blažka. Využijte služby průvodce, zjistěte detaily z historie stavby a nechte si vyprávět příběhy, které se k ní pojí.

 

 
Pořadatelem soutěže je projekt Rodinné pasy za podpory Královéhradeckého kraje. 

 • Štítky Kultura
 • Typ výletu Questy, městské a turistické hry