Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Mojekolo

V prodejně o rozloze 120 m² je dostatek prostoru pro vystavení širokého sortimentu jízdních kol i elektrokol, od horských přes silniční po městská. Najdete zde kola a elektrokola značek Ghost, Lapierre, Electra, Husqvarna, Haibike, Merida, Raymon, Conway, Norco, Rock Machine a dalších. Na své si přijdou i ti, kteří shánějí nejrůznější cyklodoplňky. Vybírat můžete z rozmanité nabídky ověřených výrobců - Exustar, Continental, Cratoni, SKS Germany, Knog, ESI grips... Na svém kole pak zazáříte ve funkčním a stylovém oblečení Nalini či Endura.

Stejně jako u ostatních prodejen Mojekolo nebude ani zde chybět profesionální servis kol a elektrokol všech typů a značek. Bude skvěle postaráno o vaše dětská kola i závodní speciály. Prodejna chystá i různé testovací akce.

Ať už se chystáte na cyklo dovolenou a uvítali byste malou elektrickou dopomoc, nebo jen nechcete kupovat zajíce v pytli, můžete po celý rok využít služeb půjčovny elektrokol.

Bližší informace o testovacích modelech či dostupných elektrokolech v půjčovně se dozvíte přímo v královéhradecké prodejně nebo na www.mojekolo.cz.


  • Kategorie turistika