Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

kempy a koupání

Stříbrný rybník

Moderní kemp na okraji města Hradec Králové s veškerým vybavením, zábavními a sportovními možnostmi a restaurací. Součástí areálu je přírodní koupaliště s vodními atrakcemi. Ideální pro rodiny s dětmi a aktivní cestovatele. Centrum města s historickým jádrem a řadou restaurací je dostupné hromadnou dopravou.

KONTAKT:

Kemp Stříbrný rybník
Lhotecká 183/95, 500 09 Hradec Králové - Malšova Lhota

www.kempstribrnyrybnik.cz


Koupaliště a kemp Lodín

Kemp v malé obci Lodín nabízí velice kvalitní zázemí v těsné blízkosti koupaliště s atrakcemi a upravovanou vodou. To ocení zejména rodiny s malými dětmi.

KONTAKT:

Koupaliště a kemp Lodín
Lodín 99, Nechanice 503 15

www.camplodin.czKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Rekonstruovaný kemp na okraji města Chlumec nad Cidlinou je vyhledávaní díky koupališti s upravovanou vodou. Ve městě se nachází zámek Karlova Koruna, muzeum Loreta a zábavní areál Fajn Park.

KONTAKT:

Kemp Chlumec nad Cidlinou
Lodín 99, Nechanice 503 15

www.chlumecnc.cz

Barešův ranč u obce Lužec nad Cidlinou

Místo nabízí ubytování ve vybavených dřevěných srubových chatkách po celý rok. Pro ubytované hosty je k dispozici venkovní plavecký bazén s lehátky, půjčovna kol, dětské hřiště s indiánským stanem a další sportovní aktivity. Ve stylové restauraci se zahrádkou můžete ochutnat speciality z čerstvého hovězího masa z vlastního chovu pana Bareše. Součástí areálu je rybník Jaroušek, ustájení poníků a koní a výběh chovu farmové zvěře, kde uvidíte bizony, jeleny evropské, daňky nebo muflony.

KONTAKT:

Barešův ranč
Lužec nad Cidlinou 247, Lužec nad Cidlinou 503 62

www.baresuvranc.cz

Koupaliště Flošna

Multifunkční sportovní areál nabízí celou řadu možností, kde se ve vyhřívané vodě vyřádit.

Padesátimetrový plavecký bazén s pěti drahami, rekreační bazén s řadou atrakcí - divokou řekou, chrliči vody a vodním dělem, dále tři vodní perličky, vzduchová lehátka a vzduchové schody. Dětský bazén se 2 minitobogány Kobra pro malé děti s vodním ježkem a vodním dělem. Dušový a klasický tobogán se skluzavkou Jump, které obtéká líná řeka. 


Opalovat se můžete v okolí bazénů na lehátkách nebo na travnaté ploše. K velmi oblíbenému způsobu trávení času aktivním odpočinkem u vody patří na Koupališti Flošna aquazorbing, aqua-zumba, aqua-aerobik, stolní tenis, plážový volejbal nebo třeba přecházení dynamické lajny „Slackline“ přes 50m bazén.

KONTAKT:

Koupaliště Flošna
Malšovická 779, 500 09 Hradec Králové

www.snhk.cz/flosna

Městské lázně - Aquacentrum

Když počasí nepřeje, vodní atrakce můžete využít i pod střechou.

Aquacentrum nabízí tobogán, bazén s umělým vlnobitím, vířivku či horký bazének. V bazénu jsou instalovány vodní trysky a umělý proud.

Dále můžete vyzkoušet saunu, solárium, masáže a další služby. Doplnit energii můžete v plavkách v baru u vody a bistru nad vodou. V budově Městských lázní je i možnost ubytování.

Městské lázně a Plavecký bazén 50 m jsou propojeny chodbou, návštěvníci tak mohou využívat služeb celého areálu. V letních měsících můžete volně procházet na Slunnou loučku, která sousedí s plaveckým bazénem a neplatíte nic navíc.

KONTAKT:

Městské lázně - Aquacentrum
Eliščino nábřeží 842, 500 02 Hradec Králové

www.snhk.cz/lazne

Areál Slezské plovárny

V přírodním areálu u řeky Orlice najdete super podmínky pro super aktivity – koupání v řece, jízdu na paddleboardu či v kánoi nebo třeba říční saunu. Saunalautta na vodě a Solusauna na břehu řeky jsou zárukou nevšedního zážitku! 

KONTAKT:

Areál Slezské plovárny
Na Mlejnku 1130/21b, Hradec Králové 500 03 

www.arealslezskaplovarna.cz

Wakepark Hradec Králové

Na jednom místě vše, co si můžete přát pro wakeboarding a vodní lyžování - tři vleky, kompletní zázemí s parkovištěm, plně vybavená půjčovna, občerstvení a bar. Aktivní relax snadno dosažitelný.

KONTAKT:

Hradecký písek, a.s.

Pardubická, 500 04 Hradec Králové

cablewakepark.cz

Koupaliště Bor, Třebechovice pod Orebem

K dispozici je velký bazén, kruhový bazén se vzduchovými masážními lůžky, vzduchovým roštem a masážními tryskami, bazén pro děti, 12 m dlouhý tobogán, skluzavka, občerstvení, šatny, sprchy a uzamykatelné skříňky.

KONTAKT:

Týnišťská 1249, 50346 Třebechovice pod Orebem

www.tstrebechovice.cz

Koupaliště Nový Bydžov

Novobydžovské venkovní koupaliště se nachází asi 500 m od centra města. Nabízí svým návštěvníkům vynikající kvalitu vody, dvě vodní skluzavky o délce 17 m, vířivé masážní lavice a chrliče vody pro masážní účely. Vedle hlavního bazénu (16 x 50 m) s hloubkou 0,8 m - 1,6 m je v areálu i bazén pro děti s vodním hřibem a s dětskou skluzavkou. Dále v areálu najdete hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, půjčovni lehátek a slunečníků a sportovního vybavení (badminton, pétanque).

KONTAKT:

U Mlýna 1428, 50401 Nový Bydžov

www.novybydzov.cz/koupaliste

zdroj: mapy.cz
zdroj: mapy.cz