Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Altány Orlice

Stylové ubytování uprostřed přírody s výhledem na řeku. Jen 1,5 km od centra rušného města v přírodním areálu Slezské plovárny, který svou polohou vytváří uzavřenou přírodní oázu. 

altán Stulík

Toužíte po dokonalém odpočinku od každodenního ruchu a nepřetržitého toku informací? Prožijte víkend v říčním altánu Stulík. Díky své poloze na hladině řeky přináší jedinečnou možnost stát se součástí okolní přírody a nerušeně sledovat každičké dění. Vychutnejte si úžasný klid a bezstarostnost, kterou tato přírodní oáza nabízí.

​Stylově zařízený říční altán poskytuje dostatek podnětů pro celodenní odpočinek mysli i těla. Stačí se posadit se sklenkou vína či kávy a nechat se unášet kouzlem jedinečného okolí. Milovníci rybaření mohou celý den strávit na terase mola s nahozeným prutem. Pokud ale chcete vyrazit do okolí, přímo v areálu začínají turistické trasy a cyklo a in-line stezky, které vedou podél řeky Orlice či do blízkých Hradeckých lesů. V bezprostředním sousedství máte možnost objevovat divokou krásu slepých ramen řeky Orlice. Nebo se můžete vydat podél řeky směrem do centra, projít si jeho bohaté historické jádro a na vlastní oči se přesvědčit proč se Hradci říká Salón republiky.

altán Sasanka

Se vstupem do areálu byste měli odhodit veškerý stres a pracovní shon, projít se po hrázi, posadit se na mole, pozorovat hladinu řeky a přírodu kolem. Strávit prodloužený víkend ve stylovém altánu na hrázi nad řekou vám umožní načerpat nové síly a zároveň prožít něco netradičního. Usínat při pohledu na hvězdné nebe
a probouzet se za zpěvu ptáků.

Stylově zařízený altán Sasanka poskytuje dostatek podnětů pro celodenní odpočinek mysli i těla, stačí se posadit u sklenky vína či hrnečku kávy a nechat se unášet kouzlem okolní přírody. Milovníci rybaření mohou celý den strávit na terase mola s nahozeným prutem. Pokud ale chcete vyrazit do okolí, přímo v areálu začínají turistické trasy a cyklo a in-line stezky, které vedou podél řeky Orlice či do blízkých Hradeckých lesů. V bezprostředním sousedství máte možnost objevovat divokou krásu slepých ramen řeky Orlice. Nebo se můžete vydat podél řeky směrem do centra, projít si jeho bohaté historické jádro a na vlastní oči se přesvědčit proč se Hradci říká Salón republiky.

Můžete si rozdělat oheň či si jít v podvečer zaplavat.

_____________________________________________

Vše najdete na adrese:

Slezská plovárna, Na Mlejnku 1130/21b, Hradec Králové – Slezské předměstí

  • Kategorie ubytování