Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Regionální produkty

Poctivá práce, důraz na kvalitu a původ a především nadšení a láska k tomu, co dělají… to je to, co dělá regionální producenty výjimečnými. Certifikát Regionální produkt Hradecko ve svých šikovných rukou drží přes dvě desítky producentů.

Díky nim můžeme poznávat Hradecko všemi smysly!

Ruce můžeme zaměstnat při výběru a výrobě květinových dekorací v ateliéru Alfonsie či plstěných doplňků Jolany Hlavové, oku jistě budou lahodit malované betlémy a kreppanenky Ateliéru Chaloupka, příjemnou vůni vám zajistí výrobky z mýdlárny Levandulový dům a kosmetika firmy Incormedica a o potěšení pro vaše chuťové pohárky se postarají všemožné dobroty – od masových bonbonů firmy Poctivý grund, přes kávu od Mlsouna či z pražírny Lamcafé, čokoládu Jordis a pivo Klenot až po levandulové sušenky od Nožičků a čerstvý křupavý chléb z Podorlického skanzenu Krňovice. Mimochodem, krajíc s poctivě zakrojeným kouskem lahodné Nivy z Dolního Přímu je velká dobrota! Pokud se rádi věnujete kulinářskému umu, pak máte možnost připravit vajíčka z Kosiček na tisíc způsobů, delikátní rybí pochoutku v podobě Hradeckého kapra či sumečka z Mžan nebo třeba něco sladkého s báječnými džemy a sirupy ať už od Marcely Novákové, Hradeckých delikates nebo třeba z Minicukrovaru Mžany.

Regionální produkt Hradecko je zkrátka srdeční záležitost! Řekněte o ní svým známým i neznámým, až přijedou, můžou přespat v Chlívku, na Půdě nebo v jiném stylovém pokoji Apartmánů U Novačky a při následném poznávání našeho regionu se zastavit ve Lhotě pod Libčany u Cvrčků na bezkonkurenční rakytníkovou zmrzlinu.

Oh, kdybychom tu nebyli doma, určitě bychom sem zajeli!

KATALOG REGIONÁLNÍCH PRODUKTŮ ke stažení ... zde

Tištěný katalog regionálních producentů a receptů spolu s možností koupě některých výrobků nabízí TIC na Eliščině nábřeží v Hradci Králové. Skočte si pro něj.

www.hkinfo.cz