Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Fajnpark, Chlumec nad Cidlinou

FAJNPARK je zábavným parkem pro celou rodinu, který byl vybudován podle zcela nového konceptu. Tento jedinečný park vyrostl na osmi hektarech bývalého vojenského prostoru v Chlumci nad Cidlinou. FAJNPARK je místem, jehož návštěvou dostanete možnost vyzkoušet si mnoho originálních atrakcí, dozvědět se nové informace, zasportovat si, relaxovat, ale především prožijete mnoho radosti a dosud nepoznaných zážitků.

FAJNPARK spojuje největší trampolínové centrum pod širým nebem v Česku – Hopsálkov, písečná hřiště na plážový tenis a volejbal, vodní a vzduchová děla, Mini cars, na kterých je možno se prohánět po hned několika tratích různé obtížnosti, hřiště pro nejmenší – Miniměsto, vybavené mlžítkem pro případy horkého počasí, úžasný Dinoprales plný pohybujících se a řvoucích prehistorických ještěrů, procházku Zvířátkovem a Kozovem, při které je možno procházet se přímo výběhem s kozami, lamami, ovcemi, oslíky i klokany a v neposlední řadě Bosov – stezku bosou nohou a poklidnou relaxační zónu.

Ve FAJNPARKU je k dispozici také stylové občerstvení s pestrou nabídkou jídel i nápojů a dostatečným počtem míst k posezení. Atrakce jsou zde nepřetržitě kontrolovány proškoleným personálem, který dohlíží na bezpečnost provozu a jako bonus je pro návštěvníky každý den připraven pečlivě připravovaný bonusový program, který nabídne každý den něco jiného. Návštěvníci se tedy mohou kromě dovádění v klidu posadit, poslechnout si hudbu, shlédnout divadelní představení nebo se třeba něco dozvědět o výcviku psů, jízdě na koni, sokolnictví, či si sami vyrobit něco hezkého v rámci nejrůznějších dílen a workshopů.

  • Kategorie zábava
  • Typ výletu Lanové parky a jiná sportoviště