Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Konference Park Hotel ****

Konference Park Hotel se nachází na okraji města Hradec Králové a nabízí ubytování v šesti komfortně zařízených pokojích s koženou postelí, vlastní koupelnou, TV s plochou obrazovkou a klimatizací.

Hotel má vynikající restauraci, která nabízí širokou škálu jídel mezinárodní kuchyně. V průběhu jídla si můžete vychutnat nádherný výhled na golfové hřiště.

Hotel nabízí ideální prostory pro pořádání teambuildingů, konferencí, rodinných večeří či svateb. K dispozici jsou konferenční prostory s kapacitou až 100 osob s možností doobjednání veškerého technického vybavení. V případě větší skupinové akce je rovněž k dispozici prostor restaurace, která může být v případě potřeby uzavřena a přístupná pouze pro účastníky akce. Profesionální přístup hotelového personálu, servis na vysoké úrovni a kvalitní konferenční zázemí zajistí hladký průběh Vaši akce!

Své dovednosti můžete vyzkoušet na devítijamkovém golfovém hřišti s možností doobjednání soukromého golfového trenéra. Půjčit lze také veškeré potřebné vybavení, to vše na jednom místě.

Samozřejmostí je bezplatné parkování přímo před hotelem a WI-FI připojení v celém objektu zdarma.

Hotel se nachází přibližně 6 km od vlakového i autobusového nádraží. V bezprostřední blízkosti jsou zastávky linek MHD.

  • Kategorie ubytování
  • Typ výletu ... další zajímavá místa