Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Koupaliště Flošna Hradec Králové

V letní sezóně milovníci vodních radovánek najdou v areálu Koupaliště Flošna čtyři vodní plochy a mnoho dalších atrakcí.

Padesátimetrový plavecký bazén s pěti drahami a vzduchovými lehátky.

Rekreační bazén s řadou atrakcí, které pobaví i ty nejnáročnější návštěvníky. Mezi tu nejvyhledávanější patří divoká řeka, která je řešena jako dvojitý proudový kanál. Nechybí ani dva chrliče vody a vodní dělo. K dalším atrakcím patří vodní číše, stěnové masážní trysky, tři vodní perličky, vzduchová lehátka a vzduchové schody.

Dětský bazén se 2 minitobogány Kobra pro malé děti s vodním ježkem a vodním dělem.

Dušový a klasický tobogán se skluzavkou Jump, které obtéká líná řeka. Na dušovém tobogánu je možno jezdit jednotlivě nebo ve dvojicích.

BAZÉNY JSOU V HLAVNÍ SEZÓNĚ VYHŘÍVÁNY NA TEPLOTU 26°C, VEŠKERÉ ATRAKCE JSOU V CENĚ VSTUPNÉHO.

Opalovat se můžete v okolí bazénů na lehátkách nebo na travnaté ploše. Využít lze také 2 terasy na střeše budovy koupaliště. Zde jsou pro návštěvníky připravena lehátka se slunečníky zdarma i travnatá plocha. Opalovat se dá i při hře stolního tenisu na horní terase.

K aktivnímu pobytu na slunci slouží dva kurty na plážový volejbal. Kurty jsou v ceně vstupného a můžete si je rezervovat předem na tel. 495 000 709.

K velmi oblíbenému způsobu trávení času aktivním odpočinkem u vody patří na Koupališti Flošna aquazorbing, aqua-zumba, aqua-aerobik, nebo přecházení dynamické lajny „Slackline“ přes 50m bazén.

Každoročně jsou na Koupališti Flošna plánovány akce a soutěže pro malé i velké návštěvníky o zajímavé ceny.

Pro nejmenší návštěvníky koupaliště je připraveno také dětské hřiště se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky, skluzavka a houpačky.

Ve vybrané dny probíhá atraktivní noční koupání, přičemž jsou bazény osvětleny reflektory a běží i všechny atrakce kromě skluzavky Jump.

Kolem bazénů je rozmístěno mnoho lehátek. Několik desítek setů zahradního nábytku se slunečníky na terase a zahradní lavičky, které jsou rozestavěny ve stínu podél budovy, lákají návštěvníky koupaliště k posezení ve slunných dnech. K úschově cenností slouží trezorky umístěné na terase.

Před budovou koupaliště jsou umístěny stojany na kola, jejichž bezpečnost je zvýšena kamerovým systémem.

Na terase je ve slunných dnech otevřen prodejní stánek, kde si můžete zakoupit plavecké pomůcky, nafukovací hračky do vody pro nejmenší plavce, krémy na opalování, hygienické potřeby a mnoho dalšího.

Stravovat uvnitř areálu se dá v restauraci Flošna, ve venkovním altánu, nebo na terase v bufetu u fitness. Samozřejmostí je wi-fi zdarma.

VELKÉ PARKOVIŠTĚ PŘED KOUPALIŠTĚM JE ZDARMA.

Informace o aktuální kvalitě vody:

http://www.khshk.cz/articles.php?article_id=313

  • Kategorie zábava