Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Park Golf, Hradec Králové

Golfový areál v blízkosti centra města Hradec Králové.

Krásu golfu nikdy nepochopí ten, kdo ho nezkusí. Přijďte se sami přesvědčit do příjemného prostředí a nádherné přírody o zábavě a úžasném pocitu ze hry při tomto sportu! V Hradci Králové je Vám k dispozici devíti jamkové hřiště s cvičnými greeny a drivingem. Navíc máte k dispozici zázemím v naší zážitkové restauraci, nebo rovnou v našem hotelu. Areál je otevřený každému a můžete k návštěvě využít i autobusu MHD.

Golfový areál Park Golf leží pouhých 5 minut jízdy autem z centra Hradce Králové na jižním a západním svahu pod kopcem sv. Jana v Hradci králové, Roudničce. Vstup do areálu není podmíněn hendikepovou kartou. Regulérní znormované devítijamkové hřiště o celkové délce 2 183 m (muži), 1 930 m (ženy), lze na něm hrát na úpravu hendikepu. Je vybavené zelenými a zlatými odpališti U.S.Kids Golf, takže hrát na něm mohou i ti nejmenší. Hráči mají dále dispozici: driving range - 11 krytých, 11 otevřených a 13 travnatých odpališť pro nácvik golfového švihu, chipping & putting - 4 cvičné greeny na trénink specifických golfových úderů.

V zázemí je pak připravena zážitková restaurace, s panoramatickým výhledem na hřiště, pro širokou veřejnost. Areál poskytuje dokonce i hotel a další sportovní plochy, včetně zázemí v šatnách.

  • Kategorie zábava
  • Typ výletu Lanové parky a jiná sportoviště