Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Saunalautta

Navazuje na tradice finské plovoucí sauny a nabízí neopakovatelný zážitek ze saunování přímo na hladině řeky. Kromě důkladného prohřátí při 85-95°C oceníte jedinečnost prostředí, výhled na plynoucí řeku v průběhu saunování i během následného odpočinku. Ke zklidnění lze využít místa přímo na mole, střeše sauny nebo odpočinkový altán na břehu řeky. Všechna místa nabízí stejně úchvatný pohled a klid jako samotná sauna.

Provozní doba sauny je od října do května.

Ozdravné účinky pravidelného saunování jsou zde podpořeny jedinečným prostředím, které nabízí výhled na plynoucí řeku, pobyt na čerstvém vzduchu v Přírodním parku Orlice a možnost unikátního zážitku ochlazení přímo v řece. Dopřejte si zážitek saunování spojený s pobytem v přírodě, opusťte každodenní shon a nutkání neustále někde být a vstupte na palubu říční sauny a relaxujte všemi smysly! Třešinkou večerního saunování v naší Saunalauttě je pohled na hvězdnou oblohu.

SAUNALAUTTA NABÍZÍ SAUNOVOU TERAPII VE FINSKÉM STYLU

Finská saunová terapie kombinuje účinky tří základních elementů, vody, ohně a vzduchu. Vyvážené propojení těchto tří prvků je podstatné pro účinnou celkovou regeneraci. Plovoucí sauna Saunalautta vychází z finského pojetí saunování a nabízí jedinečnou kombinaci všech tří bodů. Teplo sauny uvolní svalové napětí, voda v řece osvěží tělo i mysl a blahodárný účinek umocní pobyt na čerstvém vzduchu uprostřed přírody.

PO STOPROCENTNÍM VÝKONU, STOPROCENTNÍ RELAX

Součástí života většiny lidí, nejen olympioniků, je neustálý tlak na podávání maximálního výkonu. Očekává se, že budeme neustále ve střehu a neustále v pohybu. Při takovém nasazení se přetížený mozek a uspěchané tělo nedokážou efektivně zastavit a uvolnit. Objevují se problémy s nespavostí a imunitou. Sauna nabízí jednoznačnou protiváhu ke každodennímu stresu. Prohřátá sauna, příjemná vůně a výhled na pomalu plynoucí řeku přináší uvolnění a spolu s následným ochlazením v řece a pobytem na čerstvém vzduchu dochází k celkové očistě těla i mysli.

UŽIJTE SI DIGITÁLNÍ DETOX, v sauně nepotřebujete žádná hesla, mobilní telefony ani sociální sítě!

FINSKÁ SAUNOVÁ TERAPIE JE ODPOVĚDÍ NA TO, JAK SE VYROVNAT SE STRESEM A NUTNOSTÍ PODÁVAT NEUSTÁLÝ VÝKON

OBJEVTE BLAHODÁRNÉ ÚČINKY FINSKÉ SAUNOVÉ TERAPIE


  • Kategorie cyklo trasy