Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Soutěž s Gustíkem

Fotosoutěž s Gustíkem

Vyfoť se s Gustíkem na 3 soutěžních místech v Hradci Králové a na Hradecku a zapoj se do soutěže o bezva ceny! Hrajeme o VOLNÉ VSTUPY na suprrr místa na Hradecku a o VĚCNÉ CENY s motivem Gustíka. 

KOMPLET PRAVIDLA A DALŠÍ INFO NAJDEŠ NA www.gustik.cz

___________________________________________________

Nazdárek, kamarádi!
Jmenuji se Gustík a rád bych vás pozval na výlet. Kam? No přece na Hradecko! A co tam? Tam najdete místa, kde je zábava. Spousta zábavy! A to já rád.
Najdete tam místa, kde si pohrajete, kde něco zažijete a kde se třeba i něco přiučíte. Místa, která jsou pod střechou, ale i pod širým nebem. Zjistíte, že muzea nejsou synonymem pro nudu, ba naopak si v nich celkem slušně užijete. Třeba takové Muzeum hraček Stuchlíkovi v Novém Bydžově vám ukáže svět, kde hračky nefungovaly na baterky, ale na klíček.
A pak vás vezmu třeba na rozhlednu. Protože mít rozhled se rozhodně vyplatí! A co takhle za zvířátky? Máte je rádi, že jo? A máte raději papoušky, velbloudy a jiná exotická zvířata nebo spíš srnky, jeleny a prasátka? No, to je ostatně jedno, na Hradecku máme od každého, takže si to můžete v klidu rozmyslet, až je uvidíte na vlastní oči. Třeba v Zooparku ve Stěžerách nebo v oborách hradeckých lesů.
A od koukání se přesuneme třeba na skákání. Lanový Park Na Větvi vám nabídne pocit, že jste skutečně jak opičky ve větvích. A když zaprší, hopsat můžete třeba v Toboga Jump! nebo v jiném zábavním parku.
No a pak se taky můžeme společně projet parníčkem, zahrát si na mašinfíru nebo na rytíře a princezny na jednom z našich kouzelných zámků. Víte přece, že se na nich natáčí pohádky, že jo? Třeba ta O vánoční hvězdě se točila na Karlově Koruně, na Hrádku u Nechanic zas Krakonošovo tajemství.
Všechny tipy na zábavou nadupanou dovolenou jsem vám sepsal – najdete je na www.gustik.cz, a taky v brožuře a na trhací mapě, pro které si můžete skočit do hradeckého turistického informačního centra nebo si je omrknout online právě na mém webu.

Jo a abych nezapomněl, chystám pro vás letní SOUTĚŽ! A ne ledajakou, ale rovnou fotosoutěž! Chcete vyhrát? Tak sledujte www.gustik.cz a tam se dozvíte úplně všechno, co potřebujete vědět!


Krásné léto, kamarádi, těším se na vás!