Hradecko - Srdce východních Čech
obrázek bez popisu

Wellness studio na koupališti Flošna, Hradec Králové

V přízemí wellness studia můžete najít whirlpool, který pomáhá potlačit únavu, oddychový 13m bazén s teplotou vody 32oC s reflexologickými kamennými deskami a masážními tryskami.

V prvním patře wellness studia jsou umístěny sauny a parní kabiny.

Finská sauna, která je známá svými pozitivními účinky na lidský organismus, výrazně posiluje imunitní systém, je oblíbená a vyhledávaná i díky svým účinkům na hubnutí. Finská sauna se vyhřívá na teplotu přes 100°C a je v ní jen minimální vlhkost vzduchu.

Bylinková sauna. Vdechnutá vůně bylinek působí blahodárně na celý lidský organismus. Léčebné účinky výparů z bylin napomáhají např. při astmatu, chronických respiračních onemocněních či opakovaných zánětech průdušek. Doporučována je i u kuřáků a osob, které se pohybují ve znečištěném městském prostředí. Vyhřívá se na teplotu 85°C.

Bio sauna je nejchladnější ze všech klasických saun a je vyhřívá na pouhých 75°C. Vlhkost vzduchu uvnitř sauny je vyšší. Odpařují se zde aromatické esence, které díky přidané chromatoterapii (světelné terapii) napomáhají k uvolňování organismu a celkové relaxaci.

Infrasauna je založená na principu prohřívání lidského těla pomocí tepla z infrazářičů. V infrasauně se prohřívá nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně a dochází k rychlejšímu prohřátí organismu než v klasické sauně. V infrasauně dochází k ohřevu organismu přenosem tepelné energie z infračervených zářičů a ne ohřevem od horkého vzduchu jako u klasické sauny. Infrasauna, ze všech saun, nejvýrazněji podporuje hubnutí.

Solná parní kabina je kombinací solné jeskyně a klasické páry. Jedná se o prostor, kam pára vstupuje přes solné kameny a pro větší solný účinek na organismus je v podobě mlhoviny rozprašován do páry solný roztok. Svěžest pokožky můžete v této páře podpořit solným peelingem solí z Mrtvého moře, která dodá vašemu tělu potřebné minerály.

Aroma kabina pročistí dýchací cesty a celý povrch vašeho unaveného těla. Aromatická parní lázeň působí blahodárně při léčbě astmatu, zánětu průdušek, revmatických a kloubových onemocnění a při poruchách krevního oběhu.

Další součástí Wellness studia Flošna jsou masážní zážitkové sprchy, ochlazovací bazének, vědro s ledovou vodou, klidová místnost s krbem a venkovní, částečně zastřešená terasa s lehátky a umělým travnatým kobercem.

Děti od jednoho roku mají do Wellness studia Flošna povolen vstup v doprovodu rodičů každé pondělí po celý den a každou sobotu do 13 hodin. V ostatní dny mají vstup do Wellness studia Flošna povoleny pouze osoby starší 18 let.

V prostoru wellness se nachází dvě plně vybavené masérny, kde se nabízí velké množství profesionálních masáží, které si můžete objednat předem na telefonním čísle 495 000 709. Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Nejoblíbenějšími nabízenými masážemi jsou klasická sportovní masáž, masáž lávovými kameny, relaxační aromatická masáž, čokoládová masáž, Havajská masáž Lomi Lomi a mnoho dalších. Pokud chcete obdarovat své blízké, můžete k tomu využít naše dárkové poukazy. Vybrat si lze z mnoha variant, od klasických peněžních, přes poukazy na vstup, až po speciální poukazy na masáže ve Wellness studiu Flošna. Kdo touží po opáleném těle, může využít turbosolárium, jehož návštěva je možná i bez nutnosti zaplatit vstupné do wellness studia.

MAJITELÉ ČIPOVÝCH HODINEK MAJÍ SLEVU 10 % NA MASÁŽE.


  • Kategorie v pohybu